• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

toner dolumu sağlıklı mı ?

toner dolumu sağlıklı mı ? 

insanoğlu temelde temiz hava solumalıdır. en sağlıklı süreç de budur. fakat kalkıp toner tozu ile dolu bir havayı içe çekmek,zamanla ciddi sıkıntılar oluşturacak birikmelere sebep olur.

ben kartuşumu tonerimi kendim doldururum diyen

onlarca insandan sadece birinin başarılı olduğunu, kalan diğer kişilerin ya ortalığı berbat ettiğini,ya toneri kırdığını,yada drumı çizip kalitesiz çıktılar almak zorunda kaldığını biliyor musunuz?


En kaliteli toner tozu hangisi ?


Üstelik uğraşırken yutulan tozun zararlı etkisi de yadsınamaz. üç beş TL tasarruf edebilme gayret içine girerken, yutulan toner tozu+kirletilen elbiseler ve eşyalar ve ne yazık ki başarısızlıkla sonuçlanan denemelere değer mi ?

isterseniz aracınızın şanzıman yağını da değiştirebilirsiniz; yada hava filtresini veya platin ve bujileri bile.. yapıyor musunuz? bizce hayır,gidip profesyonel destek alıp gönül rahatlığı ile kullanıyorsunuz.

toner dolumu ve dolayısı ile laser printer kullanımı da böyledir. işin ucuzu pahalısı yoktur,amatörce yapılanı yada profesyonelce yapılanı vardır. bu nedenle,her on kişiden dokuzu olmamak için lütfen profesyonel destek alın;

kaliteli iş,temiz hava.. orjinal kalitede laser printer baskı..


Serdar ÖZGÜL
       CEO                                                                        Serdar ÖZGÜL

Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?