• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Hp officejet pro 6960 , 903 xl kartuş dolumu muadil kartuş [popüler]

Yeni nesil hp mürekkepli yazıcılar serisinde , tekno marketlerde satılan popüler kartuşlu yazıcılar arasına Hp officejet pro 6960 da katıldı .


BU YAZICI VE KARTUŞLARI İLE İLGİLİ DESTEK VEREMİYORUZ , DOLUM VE SATIŞIMIZ YOKTUR .En başta söyleyelim : mürekkepli yazıcıları sevmiyor ve önermiyoruz.Yazıcı alırken nelere dikkat edilmeli ? Sorusuna yanıt bulmak için mutlaka BURAYI TIKLAYARAK ilgili yazımı okuyunuz.


hp 6960 kartuş dolumu ve muadil kartuş satışı

Hp resmi sitesinde bu yazıcıyı small business printers kategorisinde tanımlamış ; yani küçük işletmeler için çoklu çözüm olarak görüyor. Çok fonksiyonlu yani tarama , faks , baskı ve fotokopi özelliklerini barındırıyor ayrıca da renkl bir inkjet yazıcı.


Kolay mobil print özelliği ile ilgili yazılımı yükleyerek cep telefonundan ve tabletten döküman gönderip çıktı alma imkanı da sunuyor.HP OfficeJet Pro 6970 , bir üst verisyon ve baskı hızında pro 6960 a göre daha hızlı olduğunu görüyoruz.

Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi , bizim çok da sevdiğimiz ve önerdiğimiz teknolojiler değil bunlar.
HP OfficeJet Pro 6970 kartuş dolumu ve muadil kartuş
HP 903 XL orjinal siyah kartuşlar ortalama 120 TL civarı ; renkliler ise 65 TL civarı bir fiyat aralığında seyrediyor. Bu kadar baskıya bu kadar yüksek paralar verilir mi? Bilinmez. Ama ne baskı kalitesi açısından ne de baskı hızı ve sorunsuzluk açısından lazer yazıcıların yerini tutmayacağını düşünüyoruz.Yazıcı almadan önce iyi hesap yapmak gerekir. Sadece başlangıç maliyeti (Yazıcı Fiyatı) ucuz diye bir yazıcıyı tercih etmek doğru değil. Sarf malzeme fiyatları , dolum yapılıp yapılmadığı yada muadil ürünlerin bulunup bulunmadığı ve bulunuyorsa hangi fiyatta olduğu çok önemli.


Kaliteli baskılar dileriz.

Serdar ÖZGÜL | 07.09.2016 | [0532] 666 7887
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler