• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950
  • https://plus.google.com/+izmirkartuştonerdolumİzmir

Static control premium marka muadil toner ve kartuş satışı izmir

En kaliteli muadil kartuş toner markalarını merak ediyorsanız , bilin ki bu konuda profesyonellerle çalışıyoruz .

Static control , dünyadaki en kaliteli muadil kartuş ve toner firmalarından biridir. Talep etmeniz halinde bu marka ürünleri temin edebiliriz.static control premium marka muadil toner satışıMuadil kartuş toner alırken nelere dikkat etmeliyim ?

sorusuna cevap ararken , en önemli noktanın hangi marka ürün olduğunun altını çizmeliyiz.Static control , bu alandaki en kaliteli ürün yelpazesine sahip firmalardan biridir. Kalitesi dünyaca test edilmiş ve kabul görmüştür. En önemli özelliği , kartuş ve tonerlerin en üst kalitede parçalardan üretilmesi ve yeniden doluma müsait tonerler olmasıdır.

Static Control premium marka muadil tonerlerin en az üç defa dolumunun yapılabildiğini gözlemledik .
Sektörde birçok marka model denedik ve memnun kaldığımız iki markadan biri Static Control'dür. Diğer marka ile ilgili yazımızı da yakında yayınlayacağız.


static control garantiyi bozmayan muadil kartuş satışı
Özellikle mürekkepli yazıcılarda , kartuş mürekkebi kalitesi ve uyumlu çalışan kartuş çipi çok önemlidir.Piyasada çok ucuza satılan kartuş ve tonerlerin neden bukadar ucuza satıldığını hiç düşündünüz mü ? Örneğin Static Control'ün 951 XL muadil kartuşu piyasada ortalama 70 TL iken , noname yani markasız bir kartuş neden 35 / 40 TL ?

Cevap veriyoruz : Çünkü ucuz ürünlerin ya kartuş çipi çalışmıyor ve kullanamadan çöpe atıyorsunuz , muhatap bulamadığınız için sineye çekip , çalışan bir ürün arıyorsunuz ; yada mürekkep kalitesi okadar kötü ki , yazıcı baskı kafası tıkanıyor ve yana yakıla çözüm arıyorsunuz.Kalite , pahalı gibi gözüken ama aslında en ucuz çözümdür .

Bizi arayın.[Serdar ÖZGÜL] [532 666 78 87]


Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?