• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

En iyi lazer yazıcı tarayıcı fotokopi 2017 [İnceleme]

Her eve ve her işletmeye gereken ofis ürünlerinin başında lazer yazıcılar geliyor. Peki nedir bu lazer yazıcılar ?


TELEFONDA DESTEK VERMİYORUZ.

Vikipediden şöyle bir alıntı ile başlayalım : Yazıcı, elektronik ortamdaki grafik ya da metinleri bir kağıt üzerine işleyen alettir. Çoğu yazıcı bilgisayara yazıcı kablosu, USB veya RJ45 ile bağlanır. [Lütfen telefon açarak tavsiye istemeyiniz ; aşağıdaki linki tıklayıp okumanız yeterlidir ; linkteki bilgilerin ötesinde bir bilgimiz yoktur]


Bazı yazıcılar direkt olarak hafıza kartından, fotoğraf makinesinden ve tarayıcıdan çıktı alabilirler. Modern yazıcıların çoğu faks çekme, tarama ve fotokopi çekme gibi özellikleri içeren çok fonksiyonlu makinelerdir.


yazıcı tavsiyesi 2017 / 2018Lazer yazıcılara dair kullanım kolaylıkları saymakla bitmez. En önemli avantajları , baskı adetleri ve hızlardır.
GERÇEK ÖRNEK VAKA :Dün bir müşterim geldi . HP 1102 kullanıyor ; beş adet 285A toneri doldurduk ve arada sohbet ettik ; "seni dinlemedim" dedi. "Hayırdır hangi konuda" dedim . Biliyorsun, izmir'de oto ekspertiz merkezimiz var ve arada renkli çıktı almak gerekiyor , aydın oto ekspertiz şube , mürekkepli yandan tanklı bir yazıcı almış , sana sorduğumda sakın bulaşma demiştin ama fiyat çok cazip geldi aldım ; iki hafta anca kullanabildim sürekli sorun çıkarıyor ve kaldırıp kenara koyduk dedi.Çöpe atılan bir yazıcı ve boşa giden paralar..mürekkepli yazıcı alınmaz sorun çıkarırEv yada küçük ofis için en uygun renkli lazer yazıcı hp cp 1025 veya canon 628 cw diyebilir miyiz ?
Bana kalırsa diyebiliriz ; çünkü mürekkepli yazıcı çilesinden kurtulmanın en ekonomik çözümleri bu iki yazıcı gibi geliyor bana.HP CP 1025 yazıcı , sadece renkli baskı almanızı sağlar ; fotokopi ve faks özelliği yoktur.

Ama hem ucuz toner dolumu hem de kolay bulunan muadil toneri sayesinde işinize çok yarayacaktır. Günde 30 / 40 sayfa renkli çıktı alıyorum diyorsanız , size hayli hayli yeter.

hp cp 1025 lazer yazıcı incelemesi ve alınır mı ?

Renkli lazer yazıcımda fotokopi faks da olsun ayrıca tarama da yapsın , usb den çıktı alsın ve wireless yani kablosuz olsun diyorsanız canon 628 cw uygun bir öneri olur .Gördüğümüz en kompakt ve işlevsel yazıcılardan biri de canon 628 cw , hem fiyat açısından çok uygun hem de dolabilen tonerleri sayesinde baskı maliyetini aşağıya çekiyor.Üstelik ithal sıfır muadil tonerlerinin satışı konusunda kaliteli çözüm arıyorsanız , firmamız bu konuda uzman diyebilirim.

Fiyatlarımız için BURAYI TIKLAYIN lütfen.Son zamanlarda canon da çip versiyonlarını değiştirdi ; az da olsa arada bir çip uyum sorunu çıkabiliyor. Üzerinde çalışıyoruz.

izmir de canon mf 628 cw toneri nerde dolar ?

Ne kadar anlatırsak anlatalım , insanlar kendi başlarının dikine gidiyor bazen . Mürekkepli inkjet yazıcılara tank taktırıp kullanacağını düşünen güzel dostlarımız da yok değil.

Fakat şu soruyu düşünmüyorlar , madem bu iş bu kadar güzel başarılı ve ekonomik , neden hp , canon , xerox ve samsung gibi üretici firmalar hala milyarlarca TL değerinde arge yapıp lazer yazıcı üretiyor ve bu alanda her sene en az sekiz on model piyasaya sürüyorlar ?
Çünkü lazer yazıcı ihtiyacı olan biri , bu ihtiyacını mürekkepli yazıcı ile çözemez ; dakikada 4 sayfa çıktı veren bir cihazla ,bin yada iki bin sayfa çıktı alma gereği olan birinin hali ne olur düşünebiliyor musunuz ? Mürekkepli yazıcıların (eğer çok gelişmiş model değilseler) baskı hızları çok çok yavaştır.


Kaliteli baskılar dileriz .

Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler