• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950
  • https://plus.google.com/+izmirkartuştonerdolumİzmir

Yüksek kapasiteli çok basan renkli lazer yazıcı tavsiyesi

Yüksek kapasiteli çok yazdırabileceğim ve çıktı alabileceğim , toneri uzun süre giden hemen bitmeyen renkli lazer yazıcı arıyorum , ne tavsiye edersiniz ?

Sorusuna cevap arıyorsanız , size önereceğimiz iki model var ; biri sadece renkli lazer yazıcı , diğer ise hem fotokopisi hem tarayıcısı hem de faksı olan lazer yazıcı.


(Lütfen telefon açarak soru sormayınız , iş yoğunluğundan destek veremiyoruz , aşağıdaki yazımız yeterli olacaktır)


Canon i-SENSYS LBP7210CDN Renkli Lazer YazıcıCanon i-SENSYS LBP7210CDN Renkli Lazer Yazıcı , CRG 718 yüksek kapasiteli renkli lazer toner kullanıyor.%5 doluluk oranı kriterine göre 3.400 sayfa baskıyı öngören bu tonerlerin , küçük ve orta sınıf benzerlerine göre baskı adeti neredeyse 3 kat daha fazla.

CANON CRG 718BK Siyah Renkli Lazer Toner


Canon i-sensys lbp 7210 CDN yazıcının ortalama fiyatı 900 TL ile 1.200 TL arası değişiyor ; kampanyaları takip ederek , çok uygun fiyata satın almanız mümkün.

Üstelik , dubleks baskı özelliği de mavcut ; fakat bazı modellerde bu bir opsiyon olduğu için satın almadan önce bu özelliği mutlaka sorarak teyit ediniz.


Dubleks basan yani aynı anda önlü arkalı basabilen renkli lazer yazıcı modeli Canon i-sensys lbp 7210 CDN.
Peki , yüksek kapasiteli , fakslı fotokopili ve tarayıcı renkli lazer yazıcı tarafında durum nasıl ?


HP LaserJet M 476 dn Renkli Çok İşlevli Laser Yazıcı (CF386A)tavsiye edeceğimiz modellerin başında geliyor.


Benim hayranlıkla karşıladığım , fakat nedense üretiminin azaltılıp yavaş yavaş piyasadan çekildiğini hissettiğim bir efsane.
HP LaserJet M476dn Renkli Çok İşlevli Laser Yazıcı

HP CF380X (312X) Siyah Renkli Lazer Toner , %5 doluluk oranı ile 4.400 sayfa çıktı alıyor ; üstelik toner dolumları çok kolay ve çip derdi çok basit hallediliyor.

Renkli tonerlerin baskı adetleri , %5 doluluk oranı baz alındığında 2.700 sayfa. Normal standar renkli lazer yazıcılara göre yaklaşık 3 kat daha fazla çıktı adeti demek.


Eğer kampanyalı bir döneme denk gelebilirseniz , piyasada 1.680 TL ile 1.940 TL civarında satın alabilmeniz mümkün görünüyor.

***Sitedeki tüm adet ve fiyat bilgileri tahminidir ; ürünlerin tamamından inceleme amaçlı bahsedilmiştir. Kesin ve net bilgi değil , tahminler kullanılmış olup , sitemiz ve şahsım sorumluluk kabul etmez.

HP CF380X (312X) Siyah Renkli Muadil Lazer Toner


Baskı adetleri , baskı hızları , dubleks basabilme avantajları ve toner dolumlarının ucuz oluşu her iki yazıcıyı da cazip kılıyor. Sırf başlangıçta daha az ödeyelim diye , işinize hiç yaramayacak ve sürekli kartuş toner doldurtmanıza sebep olacak yazıcılar almayın.
Bir kere alın , ihtiyacınız olanı alın , işinize yarayacak olanı alın. Önemli olan ,sürekli bitip size toner doldurtacak bir yazıcı değil ; önemli olan sayfa başı baskı maliyeti düşük , dakikada bastığı sayfa adeti yüksek ve renk kalitesi baskı kalitesi yüksek bir yazıcı almak.

Peki toner dolumları kaç para ? diye merak ediyorsanız , aşağıdaki görseli tıklayın.Hp ve canon renkli lazer muadil fiyatları kaç para


Kaliteli ve sorunsuz baskılar dilerim.
Serdar Özgül ; 25.04.2016 , 10 10 10 10


Telefon : 0 232 343 46 37

Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
izmir toner telefon adres ve facebook
Toner dolumu sebepleri
İzmir bornova en ucuz lazer epilasyon fiyatları
Google ilk sayfada nasıl çıkarım sorusunun cevabı
kartuş toner fırsatları
Toner Silik Basma Çözümü
Linkler ve Makaleler