• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Yüksek kapasiteli çok basan renkli lazer yazıcı tavsiyesi

Yüksek kapasiteli çok yazdırabileceğim ve çıktı alabileceğim , toneri uzun süre giden hemen bitmeyen renkli lazer yazıcı arıyorum , ne tavsiye edersiniz ?

Sorusuna cevap arıyorsanız , size önereceğimiz iki model var ; biri sadece renkli lazer yazıcı , diğer ise hem fotokopisi hem tarayıcısı hem de faksı olan lazer yazıcı.


(Lütfen telefon açarak soru sormayınız , iş yoğunluğundan destek veremiyoruz , aşağıdaki yazımız yeterli olacaktır)


Canon i-SENSYS LBP7210CDN Renkli Lazer YazıcıCanon i-SENSYS LBP7210CDN Renkli Lazer Yazıcı , CRG 718 yüksek kapasiteli renkli lazer toner kullanıyor.%5 doluluk oranı kriterine göre 3.400 sayfa baskıyı öngören bu tonerlerin , küçük ve orta sınıf benzerlerine göre baskı adeti neredeyse 3 kat daha fazla.

CANON CRG 718BK Siyah Renkli Lazer Toner


Canon i-sensys lbp 7210 CDN yazıcının ortalama fiyatı 900 TL ile 1.200 TL arası değişiyor ; kampanyaları takip ederek , çok uygun fiyata satın almanız mümkün.

Üstelik , dubleks baskı özelliği de mavcut ; fakat bazı modellerde bu bir opsiyon olduğu için satın almadan önce bu özelliği mutlaka sorarak teyit ediniz.


Dubleks basan yani aynı anda önlü arkalı basabilen renkli lazer yazıcı modeli Canon i-sensys lbp 7210 CDN.
Peki , yüksek kapasiteli , fakslı fotokopili ve tarayıcı renkli lazer yazıcı tarafında durum nasıl ?


HP LaserJet M 476 dn Renkli Çok İşlevli Laser Yazıcı (CF386A)tavsiye edeceğimiz modellerin başında geliyor.


Benim hayranlıkla karşıladığım , fakat nedense üretiminin azaltılıp yavaş yavaş piyasadan çekildiğini hissettiğim bir efsane.
HP LaserJet M476dn Renkli Çok İşlevli Laser Yazıcı

HP CF380X (312X) Siyah Renkli Lazer Toner , %5 doluluk oranı ile 4.400 sayfa çıktı alıyor ; üstelik toner dolumları çok kolay ve çip derdi çok basit hallediliyor.

Renkli tonerlerin baskı adetleri , %5 doluluk oranı baz alındığında 2.700 sayfa. Normal standar renkli lazer yazıcılara göre yaklaşık 3 kat daha fazla çıktı adeti demek.


Eğer kampanyalı bir döneme denk gelebilirseniz , piyasada 1.680 TL ile 1.940 TL civarında satın alabilmeniz mümkün görünüyor.

***Sitedeki tüm adet ve fiyat bilgileri tahminidir ; ürünlerin tamamından inceleme amaçlı bahsedilmiştir. Kesin ve net bilgi değil , tahminler kullanılmış olup , sitemiz ve şahsım sorumluluk kabul etmez.

HP CF380X (312X) Siyah Renkli Muadil Lazer Toner


Baskı adetleri , baskı hızları , dubleks basabilme avantajları ve toner dolumlarının ucuz oluşu her iki yazıcıyı da cazip kılıyor. Sırf başlangıçta daha az ödeyelim diye , işinize hiç yaramayacak ve sürekli kartuş toner doldurtmanıza sebep olacak yazıcılar almayın.
Bir kere alın , ihtiyacınız olanı alın , işinize yarayacak olanı alın. Önemli olan ,sürekli bitip size toner doldurtacak bir yazıcı değil ; önemli olan sayfa başı baskı maliyeti düşük , dakikada bastığı sayfa adeti yüksek ve renk kalitesi baskı kalitesi yüksek bir yazıcı almak.

Peki toner dolumları kaç para ? diye merak ediyorsanız , aşağıdaki görseli tıklayın.Hp ve canon renkli lazer muadil fiyatları kaç para


Kaliteli ve sorunsuz baskılar dilerim.
Serdar Özgül ; 25.04.2016 , 10 10 10 10


Telefon : 0 232 343 46 37
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler