• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Ucuz muadil kartuş toner satışı

İnternetten , sanal marketlerden ucuz ve kaliteli muadil kartuş toner alınır mı , alırken nelere dikkat edilmeli , tavsiye eder misiniz ?


internetten muadil kartuş toner alınır mı ?
Neredeyse her şeyi internetten alır olduk . Beyaz eşyadan giyime , gıda ürünlerinden kozmetiğe ve tüm ofis araç gereçlerine kadar sanal marketlerden alış veriş yapıyoruz.
Ofis araç gereçleri içinde lazer yazıcılar önemli yer tutuyor ve fiyatı yüksek kartuş tonerler için muadil ürünler kullanılmakta.

En başta şunu belirtelim , en mantıklı ve ekonomik çözüm kartuş toner dolumu yaptırmaktır .

Profesyonel dolum yapan ve kaliteli malzeme + işçilikle hizmet veren bir dolum merkezi çok daha ekonomik olacaktır.


Sanal alış veriş riskleri , kredi kartı bilgileri koruması


Fakat muadil kartuş yada toner almakta ısrarcıysanız , dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var ;

Muadil kartuş toner alırken nelere dikkat etmeli :

Muadil kartuş ve tonerlerin çok büyük kısmı Çin'den ithal ediliyor. Bazen seri üretimin ilgili partisi  bir hata yüzünden tamamen sıkıntılı ve arızalı çıkabiliyor.
Eğer bu hatalı yada sıkıntılı seriye denk gelen partiden ürün almışsanız (satıcı dahi henüz farkında olmayabilir) , ne yazık ki kartuş yada toneriniz arızalı çıkacaktır. (Seriler , on binlerle ifade edilebilen rakamlara denk geliyor)


İşinizi şansa bırakmamak için , yakınınızdaki profesyonel bir mağazayı tercih edin.
Sanal alış veriş riskleri , kredi kartı bilgileri koruması


Ve muadil kartuş tonerler kalite farklılıkları göstermektedir ; örneğin A marka ürün 5 birim kaliteli iken , B marka ürün 10 birim kalitelidir .Aralarında fazla fiyat farkı yoktur ; ama siz bu küçük fiyat farkını baz alıp A marka üründen alırsanız ; neredeyse yarı yarıya kaliteden mahrum kalırsınız.
Kısaca bir ürünü tercih ederken sadece "fiyat avantajı" belirleyici kriter olmamalıdır.

kaliteli hp canon muadil kartuş satışı

Muadil kartuş toner satın alırken , yeniden doldurulabilir kalitede olmasına çok dikkat edin .
"Ben zaten kullan at türü bir tarzı tercih ediyorum , ne gerek var doldurtmaya" demeyin.Her toner en az iki kere doldurtulursa , neredeyse ilk günkü kalitede çıktı almanızı sağlar. Ve tonerlerin dolumları , muadil olarak satın alınmalarından çok daha ucuzdur.
Üstelik , iyi bir kartuş toner dolum merkezi , muadil kartuş tonerin verdiği baskı kalitesinin çok üzerinde koyu ve sayfa sayısı yüksek baskılar almanızı garanti edebilir.

Bulunduğunuz semtte , ilçede yada ilde profesyonel dolum merkezi varsa , önce onlarla irtibat kurup fiyat alın ve ayrıntıları görüşün.
Bire bir muhatap bulacağınız , bir sorunda anında çözüm üretecek ve sattığı ürünün arkasında duracak yerel esnafla çalışmanız , hem cebinizi hem de sinirlerinizi rahatlatacaktır.


KARGO SÜRECİNDE KIRILAN DÖKÜLEN ÜRÜNLER !!
Kargoyla gelen kartuş tonerin bu sevkiyat esnasında zarar görme ihtimali yüksektir ;


Yakınınızdaki bir kartuş tonerciden ürün satın alır yada dolum yaptırırsanız , ürün arızalı çıkarsa iade prosedürü , ürünün beklediğiniz kalitede çıkmaması , KARTUŞ TONERİN hiç çalışmaması gibi handikapları ortadan kaldırmış olursunuz.


Kaliteli baskılar dileriz.
Tel : [0532] 666 78 87


Serdar Özgül ; 21.04.2016 , 10 10 10 10
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler