• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

epson workforce m105w mono mürekkep tanklı yazıcı incelemesi ve tavsiye eder misiniz?

epson workforce m105w mono mürekkepli tanklı yazıcı incelemesi ve tavsiye eder misiniz ?

Bu sayfada olmanızın üç nedeni olabilir :


1)Bu yazıcıyı almak istiyorsunuz ve araştırıyorsunuz
2)Yazıcıyı aldınız ve sıkıntılarınız var çözmek istiyorsunuz
3)Bu yazıcıdan bıktınız ve yeni bir yazıcı arıyorsunuz , sizin gibi bu yazıcıyı başka alanlar var mı bakıyorsunuz.

EPSON MÜREKKEPLİ YAZICI KARTUŞU DOLDURMUYOR , SATMIYOR VE TAMİR BAKIM YAPMIYORUZ.
EPSON WORKFORCE M105W MONO MÜREKKEP TANKLI Wi-Fi YAZICI


Tekno marketlere gidince , sanırsınız yüz yılın icadı bir yazıcıyı anlatıyorlar.

Nedendir bilinmez , bu vb inkjet yazıcıları satan arkadaşlarda adeta koşulsuz bir inanmışlık ve aidiyet var.

Vay efendim artık teknoloji değişti , mürekkep baskılı yazıcıların devri başladı , bir küçük mürekkep şişesi ile 6.000 sayfa baskı , lazer tonere verilen paraya yazık vs..

Fakat kimse sıkıntılardan bahsetmiyor. Kafa tıkanma , yazıcı hafızasının düşüklüğü nedeni ile kitlenip kalma , ısı değişimleri nedeni ile donma , hava yapma nedeni ile sayfada kesik kesik izler , hatta hava yapma nedeni ile yazdırmama , bir sabah düğmeye bastığınızda yazıcının açılmaması ? gibi sıkıntılardan bahseden yok.

Uzun yıllardır bu işi yapan biri olarak bir çok farklı modelde gözlemlediğimiz belli başlı sıkıntılar bunlar. Her yazıcıda olacak diye bir kural yok ; her markayı ve her modeli tenzih ederiz.

Lakin sıkça karşılaşılan sorunlardan bahsediyoruz..Epson mürekkepli tanklı yazıcıların orjinal mürekkep satışı


Üstelik bu tekno marketlerde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum , lazer yazıcıların yeri %80 iken , mürekkep teknolojili printerlar hala %20 pay alırlar.

Ama ne hikmetse her sene mürekkepli yazıcılar lazer teknolojili printerların sonunu getirmek üzeredir.

Bunu söyleyen çalışan on dakika sonra da bir lazer yazıcıyı ballandırarak anlatır. Ki haklıdır da ;

örneğin , bu mürekkepli epson yazıcıdan bizce kat kat daha iyi olan ve handikapsız bir yazıcı vardır : CANON i SENSYS MF6140 Fonksiyonel Yazıcı !
canon lazer yazıcı toneri ucuz baskı adeti yüksek tavsiye
İlk bakışta Başlangıç (ilk satınalma) maliyeti yüksek görünebilir; ki bizce bir mürekkepli yazıcıya 500 TL vereceğinize , tam donanımlı lazer yazıcıya 900 TL verin bin kat daha iyidir.
Çünkü dakikadaki baskı hızı , mürekkepli yazıcının neredeyse iki katı olan , mürekkep baskı nedeni ile kağıtta ıslaklık yada deformasyon hissi yaşamak yerine lazer baskı ile pürüzsüz çıktı veren , derli toplu , yok kafa tıkandı yok hava yaptı , aman mürekkep aktı , tüh yanlış mürekkep koyduk yazıcı servisten çıkmıyor sıkıntısı yaşatmayan bir lazer yazıcı gereklidir .
Yukarıda gördüğünüz canon lazer yazıcı , crg 719H toner kullanır ; 6400 sayfa baskı öngören bu toner , 40 TL + KDV ye dolar ki zaten bu rakam , yere göğe konulamayan mürekkepli yazıcı ile neredeyse denk bir sayfa başı maliyet demektir. Lazerin sefası varken mürekkebin cefası çekilir mi ?Kimsenin iş yapış şekline karışmayız. Aynı şekilde isteyen istediği ürünü alır ve dener.

Hatta çok memnun olan da vardır ama bu işi yıllardır yapan bir firma olarak gördüğümüz ağırlıklı sonuç mürekkepli yazıcı ile geçen mesainin sonu "hezeyandır , öfkedir , sıkıntıdır" ;


hatta bu yazıyı hazırlarken gelen bir müşterim , patronunun mürekkepli yazıcıyı 3.kattan nasıl aşağıya attığını anlatıyordu.


"Seni videoya çekip youtube a koysak keşke" dedim ama kabul ettiremedim.mürekkepli inkjet yazıcı modeli alınır mı ?
Mürekkepli inkjet yazıcı modelleri satın alınır mı ? Bu yazıcılardan bahsedildiği kadar ve sürede verim alınır mı ? Yandan tanklı kartuşlu mürekkepli yazıcıların ömrü ne kadar ? Baskı kafaları sorunsuz çalışır mı , kartuşların reset sorunları problemleri var mı ? Mürekkepleri donma yapar mı , bir kartuş kaç sayfa basar gibi sorularla başbaşa bırakıyoruz sizi eğer bu yazıcıyı almak üzereyseniz ve bu nedenle bu sayfaya ulaştıysanız. Eğer sorunlar var ve çözmek için bulduysanız bizi, tavsiye almak ve lazer yazıcı önerisi duymak için bizi arayınız.Kaliteli baskılar.

Serdar Özgül , 10.04.2016 , 10 10 10 10
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler