• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950
  • https://plus.google.com/+izmirkartuştonerdolumİzmir

Kartuşçu , tonerci , Türkiye kartuş toner firması , Turkey cartridge and toner firması

Kartuşçu , tonerci , Türkiye kartuş toner firması , Turkey cartridge and toner refill firms and compatible toner , remanufactured cartridge and toner chips in Turkey ,

Başlığı ve içerik yazıcıyı hem Türkçe hem de ingilizce seçtik çünkü artık uluslararası alanlarda hit almaya başladık.

toner cartridge firm in Turkey

Kartuş ve toner piyasasının neredeyse amiral gemisi Çin.

Japonya ve Tayvan , kaliteli toner tozu ve kartuş toner çipi açısından elit ülkeler. Özellikle Japan Toner Powder yani japon toner tozları , orjinale yakın baskı kalitesi ve düşük atık nedeni ile dünya piyasasında aranır oldu.

Mitsubishi toner powders , bu sektördeki en kaliteli tozları üreten firmalardan biri.Serdar Özgül izmir kartuş toner firma sahibi2013 yılında bankacılığı bırakıp kendi işimi kurmak istediğimde , emekli Astsubay olan abim 2008 den beri bu sektörde kendi işini kurmuş ve ilerletmiş haldeydi.

Manisa da ciddi bir pazara oynuyor , ve kaliteli , başarılı işler çıkarıyordu.

Ciddi el becerisi ve sabır isteyen bu işe girip girmeme konusunda fikrini aldığımda bana şunu söylemişti : "Yapman gereken tek şey , kaliteden ve dürüstlükten taviz vermemek ; ve kaliteyi insanlara anlatmak. Ucuz ve basit yollar aramak , insanın doğasında vardır fakat çoğu zaman sonu hüsranla biter."

Kartuş Toner dolumlarında memnuniyet


Kurumsal ve hatrı sayılır düzeyde elit bir alandan , daha avam ve ne yazık ki entellektüel birikimden uzak bir sahaya geçiş yapınca , insan başta zorlanıyor fakat hayalim olan girişimcilik serüveni peşinde gidiyor olmanın tatlı telaşı ile hareket ederek çoğu şeyin üstasinden geldim.

Bir hedefim vardı ve bu hedefe ilerlerken , içinde bulunduğum sahanın gerçekleri ile kavga etmek yerine , o şartları kendi lehime kullanmak ve mümkün olduğunca avantaja dönüştürmek gibi bir strateji izledim.google aramalarında izmir de üst ilk sıralarda çıkmak


Bir müşteri, google gibi lider arama motorunda "izmir kartuş toner dolum firması ve muadil kartuş toner satış firması" yazıp arattığında ilk sayfa sonuçlarında çıkmak için gerekli olan tüm emeği ve bilgiyi organik biçimde sağlamak için tek başıma stratejiler ürettim ve çok şükür sabrımın ve emeğimin sonucunu bir sene içinde aldım.


İnternet üzerinden arama yapıp firmamı bulan müşterimi , en uygun toner tozu ve uyumlu toner çipi yada reset yazılım yöntemi ile mutlu mesut şekilde yolcu ettim.

Çalışan , sorun çıkarmayan , silik baskı vermeyen , yazıcı içine akıtmayan kartuş toner ..

Ve tüm bunları çok uygun fiyata temin edebileceği bir kartuş toner firması olabilmek.

Bunu gerçekleştirmek temel hedefimdi ; çok şükür bir noktaya taşıdım.


izmirde hedefleri olan büyüyen bir firmayız
2016 yılını çok verimli bir yıl olarak görüyorum ; Allah (C.C.) ın izni ile , hedeflerimiz ve beklentimiz büyük ;

Özellikle bu yılı verimli ve etkin geçirip , firmamızı en az bir kat daha cirosal büyütmek , müşteri adetlerini özellikle yeni müşteri edinimi açısından her ay yukarı taşımak , araştırma ve geliştirme bütçemizi en az beş kat arttırmak gibi başlangıç hedeflerimiz var.2017 yılı içinde de bir yabancı firma ile ortaklık düşüncemiz var ; çünkü bu piyasada Know how , ve sermaye açısından ciddi eksiklikler mevcut.


Böyle büyük bir pazarda " güç " ve farklı pazarlardan elde edilmiş tecrübe ve teknoloji paylaşımı çok önem taşıyor.


Specialist look
Üniversite yıllarımda ingilizcem çok iyiydi. Fakat kullanmaya kullanmaya unutuluyor. Kısa vadede tekrar ingilizcemi tazelemeli ve ilerletmeliyim.

Yoksa yabancı ortaklık yada işbirliği düşüncem hayal olabilir. Bir tercüman aracılığı ile konuşarak kimse kimse ile işbirliği yapmak istemez sanırım :)izmir kartuşcu tonerci iletişim ve fiyat bilgisi
Bu sayfayı arama sonuçlarında bulmuş , okumaya değer görmüş ve bu satırlara kadar gelmişseniz , çok ama çok teşekkür ederim.

Kendi işini yapmak isteyen bir girişimci iseniz sakın vazgeçmeyin ve deneyin ; kartuş yada tonerini doldurtmak isteyen yada muadil kartuş toner satın almak isteyen biryseniz de lütfen bizimle irtibat kurun ; tanışalım ve her şeyden önce arkadaş olalım.

Günümüzde en büyük eksik , mekanik ilişkiler ve her şeyi parasal ölçmelerle değerlendirmek..

Sevgi ile kalın , kaliteli baskılar dilerim.
Serdar Özgül / 20.03.2016 / 10 10 10 10

Toner dolumu sebepleri
izmir toner telefon adres ve facebook
İzmir bornova en ucuz lazer epilasyon fiyatları
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Google ilk sayfada nasıl çıkarım sorusunun cevabı
kartuş toner fırsatları
Toner Silik Basma Çözümü
Linkler ve Makaleler