• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

izmirde HP LaserJet Pro M402d -CF226A , HP LaserJet Pro M426 Fonksiyonel Yazıcı toner dolumu ve muadil toner satışı

izmirde HP LaserJet Pro M402d  CF226A , HP LaserJet Pro M426 Fonksiyonel Yazıcı toner dolumu ve muadil toner satışı ,

Evet , 2016 yılı Hp tarafından yeni lazer yazıcıların piyasaya sürümü ile başladı. 3100 sayfa baskı kapasitesini destekleyen yeni nesil yazıcılarda , artık hp de çipli lazer toner teknolojisini önemsiyor.


Dolum ve muadil toner tarafında yeni stratejiler üretilmesi sözkonusu olacak.


Hp pro 402 ve pro m426 yazıcı toner dolumu


Her geçen gün mono lazer yazıcılarda teknolojik ilerlemeler yaşanıyor . En önemli sebep de orjinal ürün satabilmek. Fakat başta çin ve uzakdoğu ülkeleri olmak üzere, yapılan bu hamlelere cevap vermek gecikmiyor.

Pahalı orjinal ürün yerine , dolum yaptırılarak çözüm üretmek mümkün. Fakat uyumlu toner tozu ve çalışan çip bulmak çok önemli.


Bize sorarsanız , herhangi bir yazıcıyı almadan önce , bu işin profesyonel olarak araştırmasını yapan bir firmaya sormak ve danışmak en doğrusu.

Çünkü çoğu zaman sırf bazı avantajları var diye (başlangıç satın alma maliyeti / teknolojik cazibe gibi) doluma uygun olmayan yada ucuz sıfır muadil ürünü henüz piyasaya girmemiş , girmesi de zaman alacak ürünler tercih edilmemeli.

Hp pro m426 toner dolumu

Baskı koyuluğu açısından yeni nesil yazıcıların fırın ünitelerinde , daha az ısı üreterek enerji tasarrufu hedefi güdülmüş.

Bu özellik nedeni ile de eski nesil toner tozları ne yazık ki verimlilik sağlamıyor. Ya kağıda gölgeli iz bırakıyor yada toner tozu kağıtta yapışmadığı için akıtma ve dökülme ile karşı karşıya kalınıyor.

Bu nedenle lütfen profesyonel ve araştırmacı bir toner dolum merkezi ile çalışın.

Kaliteli baskılar..


Serdar Özgül ; 08.03.2016
10 / 10 / 10 / 10
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler