• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950
  • https://plus.google.com/+izmirkartuştonerdolumİzmir

izmir'de oto elektrik arıza tespit tamir ve onarımı

izmir'de oto elektrik ustası arıyorsanız , bu yazımızı lütfen okuyun ,
2015 yılında almış olduğum Honda City Lpg'li aracımın aküsü bitti.


Honda city akü değişimi

Yeni akümü Mutlu Akü marka akü seçerek taktırdım ve kullanmaya başladım. Bu akü daha bir yılını doldurmadan , İkea forum Bornova'dan dönerken çalışmadı. Araba çalışmadan dururken akü kendi kendine boşalmıştı. (ben öyle düşünmüştüm)


Mutlu Akü yol yardımı arayarak yardımcı olmalarını istedim , geldiler , benim akümü alıp yerine yeni aküyü takıp gittiler.

İki üç gün içinde akümün durumu hakkında bilgi vereceklerini söylediler. Söylenen sürenin sonunda beni arayarak , İzmir gıda çarşısındaki ofislerine davet ettiler.

Yapılan akü kontrolleri ve testleri sonucunda , akümde hiçbir sorun olmadığı , değerlerin normal olduğu ; çok yüksek ihtimalle aracımda elektrik kaçağı olduğu konusunda bilgilendirildim.Çünkü aracımın durduğu yerde akü boşaltıyor olması başka bir şekilde açıklanamazdı.oto elektrik kaçağı nasıl tespit edilir ?


Arabamda oto elektrik kaçağı var mıydı , kaçağı nasıl ve nerede tespit ettirebilirdim , oto elektrik kaçağı sorunumu izmirde nasıl çözecektim ?

soruları ile başbaşa kaldım. Yeni nesil araçlarda elektrik kaçağını tespit edecek bir cihaz var mıydı ; yoksa tek tek her devre kontrol edilecek ve samanlıkta iğne arar gibi kaçak tespiti mi yapılacaktı ?SANAYİ SİTELERİNDEKİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK USTALARI İLE GÖRÜŞTÜM,Sağolsunlar vakit ayırdılar , görüş bildirdiler ve bu konuda bana Karşıyaka Anadolu caddesinde ,, dedebaşı semtinde Altun Oto Elektrik Ahmet Bey in yardımcı olabileceğini söylediler.


İzmirde araba aküsü nereden alınır ?


Aracımı götürdüm ve teslim ettim. Ahmet Bey ve ekibi bir gün içersinde aracımdaki tüm elektrik / elektronik sistemleri cihazları ile kontrol ettiler ve oto elektrik kaçağını buldular.


  • Beni, aracımda oluşabilecek yangın riskinden kurtardılar. Allah korusun bu oto elektrik kaçağı ,aracımda seyahat hakindeyken yada durduğu yerde bir kısa devre yapabilir ve yangın çıkararak ciddi riskler oluşturabilirdi.
  • Çok hızlı tespit ederek beni zaman kaybından kurtardılar. Arıza nedeni ile uzun süre arabasız kalmamış oldum. Ve çok uygun bir fiyata hizmet verdiler.
  • Aracımın teslimini yaparken , tüm işlemleri tek tek anlatarak içimi rahatlattılar. İlgi alaka mükemmeldi ; defalarca teşekkür ettim.İLETİŞİM KURMAK İSTERSENİZ :

Eğer kendilerine ulaşmak isterseniz :

Anadolu caddesi No : 455 Dedebaşı Karşıyaka İzmir adresinden hizmet alabilirsiniz ;

Telefon : (0232) 372 07 68
Oto elektrik kaçağı için çözümlerSerdar Özgül , 29.02.2016 , 10 / 10 / 10 / 10 ,

Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?