• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950
  • https://plus.google.com/+izmirkartuştonerdolumİzmir

izmir karşıyaka şemikler diş hekimi doktor Özgür Akbaş Hanım

izmir karşıyaka şemikler diş hekimi doktor Özgür Akbaş Hanım ,

ALLAH ondan bin kez razı olsun.

Ben çikolata ve şeker ürünlerini yemeyi çok severim. Çay , kahve , sigara derken ; hali ile yaş da 36 olunca , dişler yavaş yavaş sızlamaya , çürümeye ve ağrımaya başladı. Ben gene önemsemedim ; aynanın karşısında dişlerimi fırçalarken zaman zaman azı dişlerimde çürüme olduğunu gördüm ama ; klasik mantık işte " bir ara bir diş hekimine görünür , baktırırım" dedim.

Fakat işler hesapladığımız gibi olmuyor.

Ağız ve diş sağşığı çok önemli.

  • Ağız Kokusu,
  • Sıcak yada soğuk bir şeyler yerken sızlama,
  • Lokma çiğnerken elektrik çarpması gibi bir sızı,
  • Diş çürümesine bağlı diş kayıpları en büyük riskler ve sorunlar.

Bir akşam evde meyve yerken , taşı andıran sertlikte bir şey ısırdığımı düşündüm ; ve o an meyve lokması ile birlikte yuttum. Küçük bir parçaydı. Bir iki saniye içinde dilim keskin bir şeyin sızısı ile acıdı.

Üst sol azı dişimin yarısının kırıldığını , kalan parça dişin keskin bıçak gibi dilime dokunduğunu farkettim.

Dişim çürümüş ve dikey olarak kırılmıştı . Ne yazık ki kırılan parça dişi de yutmuştum.

Hemen yakın bir dostumu aradım ve durumu izah ettim ; o da sağolsun Diş Hekimi Özgür Akbaş Hanım'ın numarasını verdi ; ağız ve diş muaynesi için randevu aldım ve Karşıyaka Şemikler'deki muaynehanesine gittim.


iletişim bilgileri :

izmir karşıyaka diş hekimi özgür akbaşİnanılmaz steril temiz bir diş kliniği ; yeri de çok kolay .


Muaynehane NEREDE ?

Karşıyaka Şemikler izban metro durağının hemen karşısında. Metrodan inip merdivenlerden çıkınca ilk binanın altında hemen görüyorsunuz. Metro'dan inince Ahmet Piriştina Kültür Merkezi tarafından çıkacaksınız.

Muayne ve tespiti yaptıktan sonra durumu izah etti. Hayatımda ilk defa bir diş hekimine kontrole gelmiş olmam da benim ayıbım. İnsan her sene kontrol ettirmeli diş sağlığını ; çünkü sindirim ağız ve dişte başlıyor ; ağızda yanlış olan her şey mide ve bağırsakları da zorluyor.

Hele ağız kokusu ; özellikle evli çiftler için bir kabus.

Sadece dişleri fırçalamanın yeterli olmadığını , özellikle diş araları için diş ipi kullanmanın çok çok önemli olduğunu ısrarla belirtti.

izmir diş dolgusu ve implant merkezi
Eli inanılmaz hafif ve alanında uzman !!Özgür Hanım'ın eli çok çok hafif . Anestezi unsurlarını yerine getirdikten sonra , adeta bir sanatçı gibi , umudumun hiç olmadığı , varla yok arası kalıntı dişi milim milim temizledi , güleryüzü ve yaptığı işlemleri açıklayıcı ilgisi ile yaklaşık yarım saat boyunca her aşamayı özenle tamamladı ve diş dolgumu gerçekleştirdi.Laser ışın dolgu ile eski diş sağlığıma kavuştum. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Eve geldiğimde bu yazıyı yazmak ve kendisine şükranımı bu şekilde ifade etmek istedim.izmir diş estetik dolgu ortodonti metal destekli kronNeler yapılıyor ?

İzmirde implant merkezi ve tedavisi , laminate veneer , zirkon kron , metal destekli kron , estetik diş dolgusu , ağız ve diş sağlığı kanal tedavisi , süt dişi tedavileri , ortodonti , yirmilik 20 lik diş çekimi gibi konularda tecrübeli , eli hafif , işinde uzman bir diş hekimi arıyorsanız mutlaka izmir'de Diş Hekimi Özgür Akbaş Hanımefendi ile görüşün derim.

Muaynehane yeri o kadar kolay ve merkezi ki , bulmanız çok kolay üstelik otopark sorunu kesinlikle yok.

Özellikle küçük çocukların diş hekimi korkusu varsa , Özgür Hanım ın yakın ilgi ve alakası ile onlar da çok rahat edeceklerdir.

Çok çok geçmiş olsun.

Serdar Özgül
20.02.2016

10 / 10 / 10 / 10 / 10 ;

Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
izmir toner telefon adres ve facebook
Linkler ve Makaleler