• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

A3 kağıda basan yazıcı almak istiyorum , ne önerir tavsiye edersiniz ? kartuşlu a3 yazıcı modelleri nelerdir ?

A3 kağıda basan yazıcı almak istiyorum , ne önerir tavsiye edersiniz ? mürekkep kartuşlu a3 yazıcı modelleri nelerdir ?

Bu konuda çok geniş bir yelpaze sunmak yerine , küçük ve orta ölçekli işletmeler için üretildiğini düşündüğümüz , ve fiyat olarak da makul olan bir yazıcıyı anlatmak isteriz.

HP Officejet 7500A Fonksiyonel Yazıcı ve hp 920 xl muadil mürekkepli kartuş :

  • A3 yazıcı arayışına farklı ve hoş bir çözüm sunuyor. Piyasadaki fiyatı 700 TL civarı. (Bu fiyat mağazalara göre değişebilir)


 HP Officejet 7500A Fonksiyonel Yazıcı
Bu inkjet yani mürekkepli yazıcının A3 baskı yapıyor olmasının yanısıra , wi-fi yani kablosuz özelliği gibi artıları da var. (Opsiyonlar üreticinin insiyatifindedir.)

A3 renkli baskı almak istiyorum ; ve yazıcı alırken binlerce TL ödemek yerine çok uygun fiyata çözmek ; ayrıca sarf malzemesine çok ciddi paralar harcamak istemiyorum diyorsanız ; bu yazıcı sizi tatmin edecektir.

  • HP officejet 7500A mürekkepli A3 yazıcı , hp 920 XL kartuş kullanıyor. Biz static control ün muadil kartuşlarını kullanıyoruz ki bu kartuşlar mürekkep kalitesi ve çip teknolojisi açısından static control patentlidir. Özel mürekkep ve uygun çip sayesinde , orjinale en yakın baskı kalitesini , neredeyse orjinal kartuş fiyatının yarısı fiyata satın alır ve kullanırsınız.

HP 920 XL siyah muadil kartuşun , %5 baskı yoğunluğunda 1200 sayfa baskı verdiği ; renkli 920 XL muadil kartuşların da gene % 5 baskı yoğunluğunda 700 sayfa civarı baskı verdiği test edilmiştir. (Baskı adetleri , alınan çıktıdaki yoğunluğa göre değişir)

  • Özellikle inşaat firmaları , proje ve taahhüt işlerinde , mimari projelerin basımında , şantiyelerde , inşaat mühendislerinin sağ kolu olarak bu yazıcı kullanılmaktadır.

920 XL muadil kartuş fiyatı


Dilerim bu ön inceleme yazımız size faydalı olmuştur.

Son karar elbette sizin.

Serdar Özgül
16.02.2016
Yorum Puanı : 10 Yorumlayan Kişi Sayısı : 10
En yüksek Puan : 10


Tel : 0 232 343 46 37
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler