• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

izmir kartuş dolum seti

izmirde kartuş dolum seti nerede satılır ;  kartuş dolum seti nasıl kullanılır ? kartuş kafası açma solüsyonu izmirde nerde satılıyor ?

 kartuş dolum seti

Her kartuşlu yazıcı aynı mürekkeple çalışmaz. Hp inkjet yazıcı kartuşu mürekkebi ayrıdır ,Epson mürekkebi apayrı.

Siz sırf ucuz olsun diye uyumsuz mürekkep alır ve yazıcınızın kartuşunu bununla doldurursanız , kartuş kafa tıkanmaları olur ve donma , tortu vb sebeplerle kartuş baskı kafası mürekkep püskürtmez.

Her kartuşun baskı kafası , uygun pigment ve akışkanlıkta hatta özgül sıcaklıkta çalışan mürekkebe göre dizayn edilmiştir. Isıya dahi tepki veren ayrımlar sözkonusudur.

Kartuş dolum seti fiyatBu nedenledir ki "OCP" gibi büyük mürekkep firmaları vardır ve kalite odaklı bu firmalar tek bir mürekkep üretip "alın her kartuşa koyun" demezler. Bu vb arayışlar bizim ülkemize mahsus : 

"Bir şey alayım çok ucuz olsun her şeye de konsun"....?? kafası sadece bizlere mahsus.
 mürekkep satışı adres


Siz siz olun , kaliteden ödün vermeyin.

Biz kartuşlu yazıcıları hiç önermiyoruz ; ama madem aldınız , bari mürekkebi kaliteli alıp en az problemle yola devam etmeyi hedefleyin.

Bizim size sağlayacağımız çözüm : yazıcınızın marka modelini söylemeniz halinde uygun mürekkebi tedarik etmek olacaktır.

Kartuş dolum seti diye satılan ve adına havalı ibareler eklenen şeyler üç beş enjektör bir hava alma aparatından başka bir şey değil.. Onları da her eczane de bulabilirsiniz.

Kartuş Hava alma aparatına gelince , onu da biz temin ederiz. Önemli olan mürekkep ; doğru kartuş mürekkebi.

Selamlar
Yorumlar - Yorum Yaz
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler