• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Nedir bu google customers google work for google my business , google müşteri yorum ve puanlama sistemi platformu , google maps haritalarda işletme ve site kaydetme

Nedir bu google customers google work for google my business , google müşteri yorum ve puanlama sistemi platformu , google maps haritalarda işletme ve site kaydetme ,

Son zamanlarda bir ürün yada hizmet aradığınızda , çıkan google arama sonuçlarında enteresan özellikler görmekteyiz.

Üst sıralarda ürün fotoğrafları ve fiyatları , ve hemen altında bazı ürünlerin satıcılarının oylandığı google customers ifadeli yıldızlı oylama ve yorumlama alanları çıkmakta.


google yorum ve puanlama sistemi nasıldır ?
Google kendini yeniliyor.

Özellikle geniş alanlara ürün satan işletmeler, google my business platformunda hesap açıp , ürün ve hizmetlerini arama sonuçlarında sergiliyorlar.  • İşletmeler için şeffaflık , bilinirlik ve geniş çevrelere tanıtım imkanı sunan bu uygulama sayesinde , daha önce bu işletmeden ürün alana kişiler , beş yıldızlı oylama alanı üzerinden oy veriyor ve google plus hesapları ile de yorum vb ifadeler ekleyebiliyor.
google productsDaha sonra , arama yapan yeni müşteri adayları bu puan ve yorumları dikkate alarak alış verişlerine yön veriyor olabilirler.

Günümüz e-ticaret kültürünün hızla geliştiği bu zaman diliminde , google arama motorunu diğer arama motorlarının önüne geçirecek bir yenilik olmuş bu.

Neredeyse google kendisi başlı başına bir e-ticaret alanı haline gelmiş ve yakın gelecekte bu özellik sayesinde google da ilk sayfada bulunmak , arama sonuçlarında bu vb şekillerle sergilenmek hayati önem taşıyacak.

Bu yapıya uyum sağlayan işletmeler , ticaret hacimlerini arttırma eğiliminde olacaklardır.


Google Mybusiness
Google my business alanından işletmenizi kaydedip , gereken başvuruları yapmalı , google maps alanına işletmenizi eklemeli , gerekirse google adwords sayesinde kendi belirleyeceğiniz ücret sınırına göre reklam vermeli ve işletme web sitenizi sürekli yenilemeli ve güncellemelisiniz.

Google customers uygulaması sayesinde , hem sitenize gelen hit sayısı artacak , hem de kalite ve fiyat gibi unsurları tarafsız müşteri yorumları ile destekleyeceksiniz. Google my business uygulamasını android marketlerden de indirme imkanınız var.

Ürün ve hizmetlerin google aramalarında yıldızlı oylanabilir ve yorumlanabilir çıkması , ilerleyen zamanlarda hayati önem taşıyacaktır.


Şimdiden hayırlı olsun.


Serdar Özgül
14.02.2016

10 / 10 / 10 / 10 / 10
Yorumlar - Yorum Yaz
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler