• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950
  • https://plus.google.com/+izmirkartuştonerdolumİzmir

oki drum reset çipi drum reset sigortası 1 amper direnç tipi sigorta mb 451 drum reset c 301 drum reset mc 342 drum reset oki 9600 drum reset çipi modülü 1 amper direnç tipi sigorta

Oki drum reset çipi drum reset sigortası ,1 amper direnç tipi sigorta mb 451 drum reset c 301 drum reset mc 342 drum reset , oki 9600 drum reset çipi modülü 1 amper direnç tipi sigorta ,

TELEFONDA TEKNİK DESTEĞİMİZ YOKTUR , SADECE ÜRÜN FİYATI SORUNUZ.


Uzun uğraşlar ve çabalar sonucu , çok pahalı olan drum ünitesinin elektronik ömrünü uzatma adına bir yöntem bulduk.




oki mb 451 dn drum reset çipi ve sigortası satışı



oki drum reset çiplerini oki mb 451 lerde ve c 301 dn renkli yazıcılarda
denedik ve olumlu sonuç aldık.



ithalatçımız , çalışan bu aparatı ithal etti ve bize ulaştırdı.


Oki drum üniteleri çok pahalı ; elektronik ömrü bitince yenisini almadan baskı yaptırmıyor. Fakat drum hala güzel baskı yapabiliyor. Sırf elektronik ömrü bitti diye, drum ı çöpe atıp korkunç paralarla yeni drum almak içler acısı bir durum.



Drum ünitesi uzun süre kullanılabilecekken, sırf bir elektronik ömür biçildi ve o sürenin sonuna gelindi diye çöpe atılır mı ? Hayır..



Oki Yazıcınızı bize getirmeniz halinde , uygun drum reset çipi ve özel geliştirdiğimiz aparat sayesinde (meslek sırrı) , oki drum ünitenizi resetliyor , ve sarf malzeme ömründe %99 hazır görünümüne döndürüyoruz.



Bedeli ise modele göre değişiyor. En düşük ücret 150 TL +KDV ..neredeyse hiçbir şey..








Drum baskı kaliteniz sıkıntılı değilse yani çıktılarınız güzel ise , neden gidip üç yüz beş yüz TL verip yeni drum alacaksınız? Ne gerek var ?

Bizi arayın , randevu alın , yazıcıyı yarım günlüğüne bırakın. Biz hazır olduğunda oki drumınız resetlendiğinde sizi arayıp atölyeden teslim alın.


 


Bazı oki drumlarda örneğin oki mb 451 drum ünitelerinde , yanlış toz nedeni ile toner drum bıçak ağzı tortu yapıyor ve kazınmazsa eğer çok silik basıyor. Bizde bu duruma da çözüm var.



80 TL + KDV ye , neredeyse oki led yazıcılarınızı ilk günkü baskı kalitesine döndürüyoruz.




Bizden toner doldurtmaya devam ederseniz sıkıntı yok ; ama sırf ucuz diye başka yerlere giderseniz , gene aynı sorun olabilir , aman dikkat..



ayrıntılı bilgi için bizi arayınız : 0 532 666 78 87


Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?