• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Canon i-Sensys MF216N Çok Fonksiyonlu Yazıcı incelemesi, tavsiye eder misiniz ? CANON CRG-737 2400 SAYFA KAPASİTELİ SİYAH TONER inceleme

Canon i-Sensys MF216N Çok Fonksiyonlu Yazıcı incelemesi, tavsiye eder misiniz ? CANON CRG-737 2400 SAYFA KAPASİTELİ SİYAH TONER inceleme ,

Yeni nesil çok fonksiyonlu laser yazıcılara dair incelemelerimiz devam ediyor.

 canon mf 216 n çok fonksiyonlu yazıcı

Hepsi birarada çok fonksiyonlu monolaser bir yazıcı arıyorsanız , network özellikli ,dakikada yaklaşık 23 sayfa çıktı veren , toneri kolay bulunan , ithal muadili ucuz dolumu ucuza yaptırılabilen bir yazıcı olarak canon i-sensys mf216n işinize çok yarayacaktır.

Network özelliği sayesinde , bir ethernet kablo ile modeme bağlayıp ağa tanıtarak , ofisinizdeki birçok pc den çıktı alabilirsiniz.

Wireless özelliği andıran bu özellik sayesinde usb kablo kirliliğine son veriyorsunuz.
Renkli tarama yapabilme özelliğine sahip bu çok fonksiyonlu yazıcı ile , evrakları yazıcı tarama ünitesine koyup doğrudan bilgisayarınıza taratmanız da mümkün. Yazıcı ile birlikte gelen kurulum cd sinden gerekli programları yükleyerek bunu sağlayabilirsiniz.
Fax kurulumunu da yaparak , kolayca faks alıp gönderebilirsiniz.
CRG 737 muadil toner , %5 doluluk oranı ile 1700 sayfa çıktıyı destekliyor. Aldığınız baskı yoğunluğu ve koyuluğu nedeni ile bu sayı elbette azalabilir ; ama eşdeğerlerine bakıldığında , oldukça yüksek bir çıktı adeti.
 canon mf 216 n crg 737 muadil toner
Küçük ofisler, muhasebeciler, avukatlar için çok avantajlı bir çok fonksiyonlu monolaser yazıcı sunmuş canon.

Fiyat aralığı 500 ila 650 TL arası değişiyor .
Muadil toner fiyatı ise 70 TL civarı ; 35 TL ye de doluyor.

CRG 737 tonerde Çip değişimi önemli. Toner bitti uyarısının ardından toneri doldurtsanız dahi , canon crg 737 uyumlu toner çipi ile yenilemezseniz , yazdırmada ve faks almada sıkıntı yaşıyorsunuz.
Toner dolumu ve muadil toner satışı için : 0 532 666 78 87
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler