• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Evde ödev basmak için yada küçük işletmeler için en uygun inkjet yada laserjet yazıcı printer tavsiyesi

Evde ödev basmak için yada küçük işletmeler için en uygun inkjet yada laserjet yazıcı printer tavsiyesi ?

Ben öğrenciyim , okuldan verilen ödevlerin çıktısını almak basmak için ucuz ve işimi görecek yazıcı arıyorum ; diyorsanız bu yazı size faydalı olabilir.

Öğretmenim ve sınıfım için fotokopi çekmek çıktı almak için uygun yazıcı arıyorum , ne tavsiye edersiniz ? sorusuna da cevap bulacaksınız diye düşünüyorum.

TELEFONLA KESİNLİKLE DESTEK VERMİYORUZ ; LÜTFEN TAVSİYE VE TEKNİK DESTEK İÇİN ARAMAYINIZ. TEŞEKKÜRLER.

Öğrenciler için tavsiyemiz ; hp 1515 deskjet yazıcı ; sanırım fiyatı 150 TL civarı. Küçük 650 kartuşlar kullanıyor ve renkli baskı özelliği var . Yaklaşık 150 ila 200 sayfa arası baskı veriyor. Fotokopi de çekebilirsiniz.

 hp 1515 yazıcı ve 650 kartuş


Kartuşların orjinalleri adet 35 TL civarı . Dolumları ise 10 TL adet . Çok fazla çıktı almıyorum , renkli olsun , fotokopili olsun diyorsanız en uygun hp 1515 gibi görünüyor.

Dolumlar başarılı , çok nadir kartuşu kabul etmediği oluyor ; o zaman da muadil bir kartuş alınabilir. Onlar da 25 TL civarı.

Öğretmenlerimiz için en uygun laser yazıcı tavsiyemiz HP LaserJet Pro M127 Fonksiyonel Yazıcı , ve bize göre benzerleri arasında en doluma uygun yazıcı.

hp pro m127 yazıcıHP 283a toner kullanıyor . Toner , doluma müsait ve dolumu 35 TL ; bir dolumla yaklaşık 1200 sayfa basıyor.

Fotokopi özelliği var , faks var , wireless özelliği ile kablo vs kullanmadan kablosuz teknoloji ile çıktı gönderebiliyorsunuz.

Bence okullara yazıcı alırken samsung xerox gibi sıkıntılı ve dolum maliyeti yüksek yazıcı almak yerine , bu yazıcıyı almak çok daha faydalı.


Piyasada 550 TL ile 650 TL arası değişen bir fiyat aralığı var ; usd kur düştükçe yazıcı fiyatı da düşecektir.

Bu yazıcının ithal sıfır muadil toneri 60 TL ; bir tane yedek toner alarak , toner bitti telaşından derdinden de kurtulabilirsiniz.


                                            
Ucuz yazıcı fiyatlarıLütfen yazıcı alırken bize sormadan hareket etmeyin. Başlangıçta fiyatı ucuz ve uygun görünen bir yazıcı , iş toner kartuş almaya yada doldurtmaya gelince canınızı çok sıkabilir.


Sevgiler..
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler