• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Nokia 225 cep telefonu kullanıcı yorumları ve interneti var mı , nokia 225 telefonda whatsapp kullanılıyor mu ? şarjı nekadar uzun dayanıyor ?

Nokia 225 cep telefonu kullanıcı yorumları ve interneti var mı , nokia 225 telefonda whatsapp kullanılıyor mu ? şarjı nekadar uzun dayanıyor ? ,

Uzun süredir bu telefonu bekliyordum. Şarjın çok uzun gittiğinin açıklanması ( bekleme süresi 36 saat deniyor) ve küçük , taşıması kullanması kolay bir telefon olması sebebi ile merakla bekliyordum. nokia 225 nerede satılır

Bugün yada yarın satın alacağım. Şu an en ucuz nokia 225 cep telefonu media markt da , 326 TL ye buldum. Her şeyde olduğu gibi , bu üründe de en yüksek fiyatlar neredeyse bizim ülkemizde.

Teknik özellikleri , çok çok üst düzeyde değil. 2 mp kamera ile çok güzel selfie ler ve fotoğraflar beklemeyin.

32 gb a kadar arttırılabilir bir hafıza var ve çift simcard destekliyor. facebook , twitter gibi uygulamaları da destekliyor ; bir web browser ı da var.

 nokia 225 şarj süresi nedir ?

Bunlar benim için çok önemli değil. Zaten Glaxy S4 kullanıyorum ve bu kaostan , bilgi bombardımanından ve hatta birgün bile zor dayanan şarj saçmalığından kurtulmak istiyorum.


Tek merak ettiğim konu whatsapp yüklenebiliyor mu ? Çünkü iş için en fazla kullandığım uygulama whatsapp..

Nokia 225 mobile phone cep telefonu için whatsapp uygulaması buradan yüklenebilir , açıklaması ile link buldum. Açıklamayı tıklayarak gidebilirsiniz.

Nokia 225 cep telefonu önbakış


Telefon hakkında , satın alıp kullandıkça bilgi paylaşacağım. Sanırım yarın elimde olacaktır.

Kartuş toner dolumlarınız için de sizleri bekliyoruz.

Sevgiler..
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler