• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

izmirde evden ek gelir ek iş evden kolay para kazanma yolları nelerdir ?

izmirde evden ek gelir ek iş evden kolay para kazanma yolları nelerdir ? ,Günümüz şartlarında tek maaşla geçinmek zor. Evliyseniz ve eşiniz çalışmıyorsa ,ve ev kira ise bu çok çok daha zor. Evden ek gelir kazanmak çalışmak ve para kazanmak istiyorum diyorsanız , mutlaka neler yapılabilir diye düşünüyor olabilirsiniz.
Evde çalışarak Düğün davetiyeleri hazırlamak ve katlamak , web dizaynı ile uğraşmak , internet sitelerini web sayfalarını google da üst sıralarda çıkarmak için seo çalışmaları , kuruyemiş ve çerez paketlemek , incik boncuk dizmek , ev yemekleri hazırlayarak firmalardan gelen talepler doğrultusunda evden aşçılık yapak gibi çoğaltılabilecek örnekler mümkün. 

 izmirde evden ek gelir nasıl kazanılır
Kartuş toner işinden de para kazanmak mümkün.

Eğer elime çantamı alır , firma ziyaretleri yapar yada zaten çalıştığım işte , mevcut müşterime kartuş toner satışı yada kartuş toner dolum aracılığı yaparım diyorsanız , bizimle görüşün.

Örneğin bilgisayar donanımcıları , kırtasiyeler , netsis satıcıları ve destek uzmanları , muhasebeciler , bizden kartuş yada toner alarak , kendi müşterilerine satarlar ve ek gelir kazanırlar.
Kartuş toner dolumlarını bize yaptırırlar. Biz onlara bayi fiyatından doldururuz. Onlar da karlarını ilave eder ve para kazanırlar.
Kartuş toner dolduran bir firma bulmak ve onun bayisi olup ek gelir kazanmak istiyorsanız bizi arayınız.
Bol kazançlar.
Tel : 0 232 343 46 37
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler