• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Baskı yazdırma kafası sorunları ve temizleme çözümleri

Baskı yazdırma kafası sorunları ve temizleme çözümleri ,


BU HİZMETİMİZ SONA ERMİŞTİR .


MÜREKKEPLİ YAZICILARIN HİÇBİR SIKINTISI İLE ARTIK İLGİLENMİYORUZ. 

Hatalı mürekkep yada çok ucuz diye hatalı muadil kartuş kullanma neticesinde , baskı kafaları mürekkebin donması nedeni ile tıkanır.


Özel üretilen bu kafalar için , gene özel mürekkepler yada bu özel mürekkeple dolmuş muadil kartuşlar kullanılmalıdır. Biz izmir kartuş toner dolum merkezi ve muadil kartuş toner satış ofisi olarak , static control ürünleri olan patentli pigmentli muadil kartuşları satıyoruz.Tıkanan baskı kafalarını açma yöntemleri ,

iki ana yöntem vardır :

1. yöntem , baskı kafası yazıcıdan çıkarılır ve kafanın olduğu ağıza , özel tıkanıklık açma solüsyonu sıkılır. Bir süre beklenir (yarım saat kadar) ve baskı kafasındaki tıkanlıklık giderildi mi giderilmedi mi kontrol edilir.

2. yöntem , baskı kafası çıkarılır , baskı yapan ve kartuş ağzına benzeyen bölge dahil olmak üzere , buhar püskürten bir cihazla püskürtme uygulanır. Zarar vermeyecek ölçülerde ve sürelerde kısa aralıklarla tekrar edilir. Baskı kafası kontrol edilmek üzere yazıcıya takılır.


İki yöntemden biri mutlaka işe yarayacaktır.
Ama üretici firma , baskı kafasına bir elektronik ömür vermiştir ve hedef baskı adetine ulaşıldığı için yeni orjinal yazıcı baskı kafası satın al uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Muadil inkjet mürekkepli yazıcı baskı kafaları da belli modellerde temin edilebilmektedir.

Bu vb sorunlarla karşılaşmamak için , ürün hangi mürekkebi kullanmanızı gerektiriyorsa o mürekkebi kullanın lütfen.

Hatalı mürekkep , hem baskı kafası tıkanmasına hem de soluk baskılara , mürekkep akıtmalarına sebep olur.Sevgi ve saygılarımızla.
BASKI KAFASI TEMİZLEME HİZMETİMİZ SONA ERMİŞTİR.Tel : 0 532 666 78 87


Serdar Özgül ; 13.02.2016 / 10 / 10 / 10 / 10
Yorumlar - Yorum Yaz
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler