• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

izmir toner boş kartuş toner alım prosedürü

İzmir toner boş kartuş toner alım prosedürü : 

Sadece Aşağıdaki Dolum Görmemiş Boş Tonerleri Alıyoruz ; liste dışı tonerler için aramayınız. Almıyoruz.Samsung D101 ve D111 (Orjinal yada Muadil kasa boş toner) : Adet başına 5 TL

Samsung MLT D105 Toner (SCX 4623 Toneri) : Adet başına 5 TL

Oki MB451 Boş toner : Adet başına 5 TL

Hp 285A Boş toner : Adet başı 2 TL

HP 283A ve Canon CRG 737 Toner : Adet başına 5 TL (Orjinal yada çin kasa muadil farketmez)

Hp 17A ve 33A Boş toner : Adet başına 5 TL

Brother TN 1040 boş toner : Adet başına 5 TL

Canon CRG 719 ve HP 05A boş toner : Adet başına 5 TL

Hp 131A ve Canon CRG 731 renkli boş toner : Adet başına 5 TLFiyatlar ihtiyaca göre değişebilir.

***Satın alıp almamaya o an karar veririz ; ihtiyaç varsa satın alırız. Kaç adet alacağımıza biz karar veririz. Şehir dışından alım yapacaksak , kargo ücretini hesaba katarak adet fiyatlarında indirim talep edebiliriz.


• Ürünlerin gönderilmeden mail aracılığıyla ürün modelleri ve adetlerinin tarafımıza iletilmesi, sonrasında firmamızın teyiti beklenmelidir. Teklif alınmdan gönderilen ürünlerin geri istenmesi durumunda gidiş-dönüş kargo ücreti size ait olacaktır.


• Kargo ile şirketimize gönderilecek ürünlerin kesinlikle hasar görmeyecek şekilde ambalajlanması müşterinin sorumluluğundadır.

Boş ürünlerin birbirleriye temas etmeyecek şekilde mümkünse orj. ambalajlarıyla kolilenmesi tavsiye edilir.Drumların çizilmemesi kırılmaması çok ama çok önemlidir. Amblajlanmadan kargo poşeti ile gönderilen ürünleri teslim alamama hakkımız saklıdır.

• Şirketimize gönderilen ürünler öcelikle tekrar kullanılabilirlik testine tabi tutulur. Yapılan test sonucunda daha önce dolum yapılmış, yenilenmiş veya hasar görmüş kartuşlar tespit edilirse geri iade veya imha edilir. Geri iadelerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.• İzmir Toner, ürün stok durumuna göre boş kartuş toner alma hakkını saklı tutar.Telefon : 0 532 666 78 87 e posta : serdar@bornovatoner.com


Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler