• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Izmir-toner-dolum-merkezi/523326054412950

Muadil Toner

 en iyi kartuş toner firmasıTeknoloji hızla ilerliyor. Bu ilerleme , tüketim hızını da geçmiş yıllara nazaran kat be kat arttırdı. Nufus artışındaki büyük sıçrıma , ekonomik koşullardaki iyileşme ve konfor düşkünlüğü , satınalma kriterlerini de değiştirdi.

Eskiden her yerde rastlayamadığımız birçok ürün , artık çok kolay ulaşılabilir durumda. Cep telefonu ,Lcd ve led televizyonlar , son teknoloji buzdolapları , hatta sağlık ürünleri ve medikal cihazlar neredeyse her evde bulunur oldu. 

Laser ve inkjet yani tonerli ve kartuşlu yazıcılar da eskiye göre çok daha kolay ve ucuza satınalınabilir durumdalar. 
 devir tasarruf devriOrjinal kartuş toner fiyatları inanılmaz yüksek ve neredeyse satınalmak imkansız. Özellikle kur artışı , dolar ve euro nun TL karşısında çok hızlı değer kazanması , bu satınalmaları neredeyse imkansız kılıyor. Zaten Kartuş toner dolumu tercihi de tam burada devreye giriyor. Öncelikli sebep , ofis araç ve gereçlerinde "kaliteden ödün vermeden tasarruf etmek".

İzmir kartuş toner dolum merkezi ve ithal muadil kartuş toner satış ofisi olarak , 6 yıldır bu prensipte hizmet veriyoruz.


 laser mi mürekkepli mi ?Temel kriterimiz "kalite odaklılık" . Ucuz olsun diye kaliteden asla taviz vermiyoruz. Fakat fiyatlarımızı düşük tutacak stratejik politikalar üreterek , tasarruf sürecinizde size olumlu yansıtma adına çözümler üretiyoruz.

Örneğin 2013 yılından beri toner dolum fiyatlarımıza zam yapmadık ve son dönemdeki kur artışına rağmen , fiyat artışı düşünmüyoruz.

Az laf çok iş.. bu nedenle yazıyı kısa kesmekte fayda var ; buyrun gelin ; toner dolumlarımızı , muadil kartuş ve tonerlerimizi uygun fiyatla satın alın , deneyin. Binlerce müşterimizin memnun kaldığı gibi , siz de çok memnun kalacaksınız.

Saygılarımızla.Bize ulaşın :  (532) 666 78 87
Lazer yazıcı toneri
izmir toner telefon adres ve facebook
Hangi yazıcıyı tavsiye edersiniz ?
Linkler ve Makaleler